Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Bilişim sektöründe faaliyet göstermek amacı ile 2011 yılında kurulmuş olan İlter Medya büyük ölçekte ki kurumsal şirketler ve geniş sahaya yayılmış olan devlet kurumlarına iletişim ve yazılım güvenliği konusunda destek ile proje hizmetlerini de sunmaktadır. Şirketimiz yetkin personeli ile kurumsal ve kişisel firmalara sunucu, yapısal denetimler, güvenlik açıkları ve aktif olan web site kontrolleri ile destek hizmetlerini sağlamaktadır. Bunun dışında kişisel web siteleri ve kurumsal siteler için kaliteli SEO danışmanlığı, sosyal platformlarda sağlam bir rakip oluşturma, yazılımsal işlevler, ara yüz kontrolleri, domain, grafik ve görsel reklamlar alanında da destek sağlamaya devam etmektedir.

PHP, Asp, Asp.Net, C#, Java ve HTML programlama dilleri ile bir çok kurum ve kuruluşlara çözümler üretmekteyiz. Bunlarla birlikte Photo Shop, Corel, Solid Works ve AutoCad programları ile kurumsal kimlik için grafiksel çalışmalar ve iş yerleri için 3D görsel çalışmalar yapmaktayız.

Biz işin sadece tasarım veya yapım aşamalarında yer alıp geri çekilmiyoruz, çünkü daha önce neler yaşadığınızı biliyoruz. Sağlamış olduğumuz hizmetlerin arkasında duruyor ve PenTest ile kullanıcıların mal ve bilgi güvenliğini de sağlıyoruz.

İbrahim İLTER yıllardan beri dijital dünyanın içerisinde  İşletmelerin Web Tasarımi ile yeni tanıştığı yıllarda web sitesi tasarlayarak İlter Medya’nın tohumlarını ekmeye başladılar.

Neler Biliyoruz ?

Html, CSS, PHP, ASP, Javascript,  ile beraber web tasarım teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Projelerimizi .Net MVC ve EntityFramework mimarisini kullanarak hazırlamaktayız.

Grafik tasarım konusunda gelecek olursak Photoshop, Corl Draw, Adobe İllustrator, Adobe İndesign progrmlarını kullanarak  Kurumsal Kimlik – Logo {Amblem} Tasarımı – Katalog Tasarımı – Banner Tasarımı çalışmaları yürütmekteyiz.

Aynı zamanda WordPress,Opencart gibi içerik yönetim sistemlerini profesyonel şekilde kullanmaktayız.

Becerilerimiz

HTML:

CSS:

Javascript:

WordPress:

NEDEN BİZ ?

Biz sadece firmanıza web sitesi yapmıyoruz, firmanıza katma değer sağlayacak , sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyacak, firmanızın bilinirliğini ve bulunurluğunu arttıran bir yapı sunuyoruz.

  • Hem alaylı, hem mektepliyiz, tecrübeliyiz
  • Genciz enerji doluyuz dinamiğiz
  • Farklı açılardan bakmayı seviyoruz.
  • Yaratıcılık bizim işimiz emeğe saygı duyuyoruz
  • Özgünüz, son trendleri takip ediyoruz
  • Öncüyüz işinizi ciddiye alıyoruz çünkü siz önemlisiniz

Web tasarımlarda gereksiz etiketlemelerden kaçınarak temiz kodlama ile seo ve mobil uyumlu siteler tasarlamaktayız.

Size ve firmanıza özel her web tasarımda farklı bir proje çalışması gibi düşünmemiz sizi bir adım önde başlatmaktadır.

Sade, erişilebilir ve mobil uyumlu olmayı hedefleyerek kullanıcı dostu tasarımlara imzamızı atıyoruz.

Yapmış olduğumuz tüm web tasarımlarda %100 mobil uyum ile telefon, tablet veya bilgisayarlardan sorunsuzca kullanım sağlayabilirsiniz.